eSBé- čtěte TADY

Leden 2009

Koňká image 2.Dáwka senzace

21. ledna 2009 v 15:08 | GetTy with GaaBY |  Koňská Image
fotky zase s deviantart... je tym oooobří výběr.. a tolik hezounkých fotek :)

GetTy pád s poníka

21. ledna 2009 v 14:46 | GetTy with GaaBY |  Trapasy
To bylo jednou,když jsme mněli jet na vyjížďku(GetTy) dostala jsem Vlastičku shetlandskeho poníka. když jsme vyjeli ze dvora a vjeli jsme do lesíka řeklo se klus.Jenomže Vlastička je miniprcek a velkým koním nestačila,nezbývalo nic jiného než dát cval,jenže jedno veliké mínus nese i sedlo.protože nemá kostru a jezdí do předu tak cval sedlo ponusul až na kohoutek.Chtěla jsem slézt a taki jsem si vydělala nohy ze třmenů a chtěla jsem seskočit.Vlastě se zalíbil mech a tak si asi řekla proč něco neshltnout,ale já sem byla trochu mimo dobu a pořád jsem pevně svírala otěže.Vlasta natáhla krk aby dosáhla na mech a já jsem jí sjela po krku-jediné štěstí bylo že jsrem po hlavě spadla do mechu a tak Vlastička mněla místo mechu za žrádlo MNĚ.

Úvodeek

19. ledna 2009 v 14:35 | GetTy
Ahojky, tam teď píšu jenom sama (já GetTy) protože u mně není GaaBY
No, ale to snad newadí že ne? tak chtěla bych udělat takový úvodek, já a GaaBY, sme si udělali společný blog který bude hlavně o nás dvou a taky o koních. Chtěla bych vám do představit: byl založený 18.1.2009 a designy tvoříme sami.
Takže takové malé about adminky, tak první napíšu o GaaBY
GaaBY- má přezdívku podle svého nejoblíbenějšího koníka Gabči, pravím jménem je Baruš, má hodně ráda králíčky a jezdí na koni. U králíčků je to taková chovatelka, mám od ní svojeho králíčka Sloopyho. Jinak, Baruš je taková že se s ní člověk nenudí, co vtípek tak to většinou můj smích že jo? :D noa taky s Baruš chodíme celkem často plawat na bazén, Baruš blog nemá, ale myslim že bude mnět (nwm to jistě)
GetTy- taky převdívka podle svého nejoblíbenějšího koníka Gettynky, pravým jménem jsem Kája, mám ráda koníky, králíčky a věnuju se jízdě na koni. Taky mám bloček o koních (http://potent.blog.cz) ae hodně věcí je tam i o mně. Su takový ehm.. prcek, bez vlastního (většinou) názoru a takové tele :D Mám moc ráda pizzu (Americana,Salami) Hamburgery, no, taky mám (musím se pochválit :D) křečka, který se věnuje hře na zvoneček :D nééé srandá, ale umí cinkat do zvonečku, že kvůli tomu nemůžu ani usnout.
no.. dozvěděli ste se o nás všelijaké věci a víte, proč máme takové přezdívky, blog sme mněli i před tím, jenže pak jsme se s Baruš pohádali a já sem ho smázla.. :( njn... ale už je mezi nama zase všechno o.k.. zas sme nej a tak aj tak :)
Dííííky všem návštěvníkům kteří sem budete chodit !! :)

Koňká image 1.Dáwka senzace

18. ledna 2009 v 18:38 | GetTy with GaaBY |  Koňská Image
Tak tady máme první dávku obrázků které nás zaujali, všechny jsou z deviantart.com
a naposledy máme tady(podle One.HoRse.GetTy) takového "Punkera" :D tk víte GetTy je tak trochu (tak trochu víc) šiblá :D